• Ubytování Praha 6 - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Praha 6 - Switch to English   
  • Unterkunft Praha 6 - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Praha 6 - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Прaгa 6 - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Praha 6
Praha 6 - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

TravelCar ***
[ Ubytovanie Praha 6 - Na Zástřelu 9 ] - Praha

TravelCar

Pension Travelcar v Prahe ubytovanie služby:. Pension Travelcar v Prahe ponúka tieto služby: možnosť zapožičania vozidla z auto požičovne. Hlavnou prioritou penziónu TravelCar v Prahe je vaša maximálna spokojnosť. Pension Travelcar v Prahe ďalej poskytuje transfery, okružné jazdy po pražských pamätihodnostiach so sprievodcami, vyhliadkové plavby, súkromné ​​sprievodca, jednodňové výlety do blízkych hradov a okolitých miest, vstupenky na pražskej kultúrne udalosti.

ceny od 750,00 Kč
Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRezervácia leteniekTaxiInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNODiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Solárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 70 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 70 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Zimné športyVodné športyLetné športyTuristikaRomantickéPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

Hotel Markéta ***
[ Ubytovanie Praha 6 - Na Petynce 45 ] - Praha

Hotel Markéta

Pre relaxáciu a pobyt v prírode je ideálny neďaleký park Hviezda, kúpalisko Petynka s radom športových aktivít alebo park Ladronka so športovými príležitosťami ako sú kolieskové korčule, cyklistika alebo bowling. Nedaleko hotela Markéta v Prahe sa nachádza Pražský hrad, ktorý je vyhlásenou turistickou atrakciou. Pražský hrad tvorí rozsiahly komplex palácových, cirkevných, úradných, obytných i obranných stavieb rôznych slohov, sústredených okolo troch nádvorí a Jiřské ulice.

VýťahBezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 14,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 10,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínInternetový kútik, je poskytované zadarmo: ÁNODetské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)TuristikaPobyty s deťmiBusinessLacné ubytovaniePríroda

HOSTEL DAKURA
[ Ubytovanie Praha 6 - Národní obrany 7 ] - Praha

HOSTEL DAKURA

Mestská doprava je pešo vzdialená od hostela 3 minúty metro, električka, autobus a na Pražský hrad dorazíte romantickou prechádzkou za 20 minút. Hostel Dakura v Prahe ubytovanie:. Hostel Dakura v Prahe ponúka kvalitné a lacné ubytovanie v pohodlných jednolôžkových, alebo dvojlôžkových izbách. Všetky izby hosteli Dakura v Prahe sú vybavené vlastným umývadlom so studenou a teplou vodou. Toalety a sprchy sú spoločné pánske a dámske.

ceny od 420,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 35Prednášková sálaInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 280,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 140,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 250 metrov), je poskytované zadarmo: NIE (cena 225,00 €)Internet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínCateringové službySprievodca, je poskytované zadarmo: ÁNOZaistenie kultúrnych a športových akciíHotelový transport, je poskytované zadarmo: NIE (cena 550,00 €)TaxiÚschovňa bicyklovSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNODivadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOVináreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Pension Hanspaulka **
[ Ubytovanie Praha 6 - Za Hanspaulkou 877/9 ] - Praha

Pension Hanspaulka

Ubytovanie v Prahe Pension Hanspaulka gastronómia:. Pension Hanspaulka v Prahe ponúka stravovanie vlastné, alebo môžete navštíviť nejakú reštauráciu v okolí a pochutnať si na nejaké domáce či medzinárodné špecialite. Pension Hanspaulka v Prahe ubytovanie služby:. Pension Hanspaulka v Prahe ponúka tieto služby: parkovanie je možné priamo na záhrade. Ďalej pension zaistí odvoz alebo vyzdvihnutie na letisku, ktoré je vzdialené iba 15 minút.

ceny od 800,00 Kč
Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieSprievodca, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Úschovňa bicyklovSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1500 metrov)Pizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1600 metrov)

Hotel Hormeda ***
[ Ubytovanie Praha 6 - Na zástřelu 15 ] - Praha

Hotel Hormeda

Nie je problém si objednať izbu s balkónom a krásnym výhľadom. Všetky ubytovacie kapacity sú nefajčiarske. Samozrejmou súčasťou izieb je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, sociálne zariadenie, LCD televízor so satelitným príjmom, telefón s priamou voľbou, spoplatnené vysokorýchlostné pripojenie k internetu, príjemné posedenie, pracovný stôl a rýchlovarná kanvica. Hotel Hormeda ubytovanie v Prahe služby.

ceny od 1 600,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťVýťahInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPivnica, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaRomantické

Penzion Chaloupka ***
[ Ubytovanie Praha 6 - Nad hradním vodojemem 794/83 ] - Praha

Penzion Chaloupka

Ubytovanie v Prahe Penzion Chaloupka gastronómia:. Penzion Chaloupka v Prahe ponúka raňajky, ktoré sa podávajú v jedálni. Na obed či večeru si môžete nájsť niektorú s okolitých reštaurácií a pochutnať si na nejakom dobrom jedle. Penzion Chaloupka v Prahe ubytovanie služby:. Penzion Chaloupka v Prahe ponúka tieto služby: parkovanie je možné v uzavretom objekte. Raňajky sú podávané v jedálni, minibar k dispozícii celý deň. Ubytovanie v Prahe Penzion Chaloupka okolí:.

ceny od 990,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 28Informačná službaPranie prádla, je poskytované zadarmo: ÁNOIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Squash/ricochet, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Aerobik, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 600 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 40 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 3000 metrov)

Apartmány Olita
[ Ubytovanie Praha 6 - Václavské náměstí 48 ] - Praha

Apartmány Olita

Všetky apartmány a štúdiá Olita v Prahe sú vybavené kuchynskou linkou alebo kútom s vybavením potrebným pre vlastné varenie. K vybaveniu patrí kávovar, chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica, sporák. Ubytovanie Olita apartmány v Prahe služby. Na hostí apartmánov Olita v Prahe čaká nonstop recepcia s možnosťou zaistenia poznávacích programov a všetky dopravy, letiskové transfery a mnoho ďalších služieb.

Domáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: ÁNOParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: NIE (cena 18,00 €),stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínTaxiDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 700 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOCukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Snack bar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)TuristikaRomantickéBusinessLacné ubytovanie

Hotel Wilhelm
[ Ubytovanie Praha 6 - Hošťálkova 499/4 ] - Praha

Hotel Wilhelm

ceny od 900,00 Kč
Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTuristikaRomantickéBusinessPríroda
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA